Hakkımızda

Kurumsal

Kurulduğumuz günden bu yana, Proje danışmanlığı, prefabrik yapılar, çelik konstrüksiyon, konvensiyonel binalar, konut projeleri, peyjaz uygulamaları, çatı ve cephe panelleri gibi konularda hizmetleri ile anahtar teslimi projelere imza atmaktayız.

Asner Yapı 2008 yılından itibaren Çorlu/Tekirdağ bölgesinde yeniliklere ve çağdaş yapılaşmaya yakışır kaliteli güvenilir ve modern projeleri hayata geçiriyor.
Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkat ve özenle odaklanıp yarınlar için bir önceki projeden daha iyi bir proje ile her geçen gün kendi bünyesinde kendini yeniliyor.
İnşaat sektöründe her zaman ilklere imza atan Asner Yapı en iyisini en gelişmiş olan teknolojiyi kullanarak vatandaşımıza en uygun çözümü üretmek için uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Learn More
Image
Sanayi Projeleri
Image
Ev Tadilat
Image
Konut Yapımı
Image
Projelendirme
Image
Bina Yenileme
Image
Hafriyat
Image
Uzman Personel
Image
Altyapı Çalışmaları
Image
Çatı Tamiratı
Image
Ticari İnşaat
Image
Dekorasyon Tadilat
Image
Proje Danışmanlığı
 
Concrete Developments

VİZYON

Yaşam standartlarının üstüne çıkmak ve her gün yarına yeni yapılaşma mimarileri ile bir öncekinden daha fazla yükselmek özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışı ve güvenli yapıtlarımız ile geçmişten geleceğe en güzel yaşam alanları ilkemizi gerçekleştirmek.

Finance Assistance

MİSYON

Liderlik isteğimiz ile uzman kadromuzla yenilikçi düşüncelerimizin insan ve çevreye saygı doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz sosyal sorumluluklarımıza bağlılığımızdır.

Smart Builders

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Yaşam alanlarını gereken şekilde en doğru teknik ve kalite ile birleştiriyor. Tüm yönetmeliklere uygun yapılar inşa ediliyor. Projeleri söz verilen zamanda tamamlıyor ve teslim ediyoruz. Çalışanlarımızın en üst seviyede bilgi birikimi ve deneyim sahibi olmaları için çabalıyoruz.

Quality Infrastructure

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Biz gelecek neslin emanetlerinin bilinci ile onlara güzel yaşam alanları hazırlıyoruz.

Interiorly Designed

DEĞERLERİMİZ

Kaliteden ödün vermeden müşterileri için her zaman en iyisini oluşturma çabası içindedir. Müşteri odaklı yaklaşımı dün, bugün ve yarınların çağdaş tüm değerlerini sahiplenmektir.

Cost Effective Solutions

STRATEJİLER

Dün bugün için hedefler koyduk ve ulaştık. Bugün ise yarın için yeni hedefler yeni projeler belirledik ve onlara ulaşmak tek hedefimiz.

Hayalinizdeki Yapıyı Bizimle İnşa Etmek İster misiniz? Hemen bizi ara..